Feb 8th THINX - awaria sieci

Dziś, tj. 8 lutego 2017 mogą występować problemy z dostępem do usług z sieci Vectra, UPC, Orange, Play. Awaria jest u jednego z operatorów wymiany ruchu THINX w Polsce. Technicy pracują nad usunięciem awarii.

Nov 8th DOMENY GLOBALNE - ZMIANA POLITYKI ICANN

Szanowni Państwo!   W dniu wczorajszym otrzymaliśmy długo oczekiwane, lecz niekompletne informacje dotyczące modyfikacji w systemie rejestratora Directi odnoszące się do planowanych przez ICANN zmian w polityce transferowej domen globalnych. Zmiany te zaczną obowiązywać od 1 grudnia 2016 roku.   Zgodnie z nowymi zasadami ... Czytaj więcej »

Oct 2nd Promocyjna cena rejestracji domen .eu

Zapraszamy do skorzystania z jesiennej promocji na domeny europejskie! Od 2 października do końca listopada cena nowych rejestracji domen .eu zostanie obniżona i wyniesie 10 zł netto.

Jul 8th Nowa wersja panelu klienta

Szanowni Państwo,
Dziś wdrożyliśmy nową wersje naszego panelu klienta. W kilku miejscach panel nie posiada jeszcze polskich tłumaczeń. W ciągu kilku najbliższych dni postaramy się to zmienić.
Jeżeli zauważą Państwo jakieś inne problemy, prosimy o kontakt z działem technicznym.

Jan 27th Ceny domen

W ostatnim tygodniu kurs dolara amerykańskiego w stosunku do waluty polskiej przekroczył 3,88 zł. Uwzględniając koszty zakupu waluty ponoszone w banku polskim, zagranicznym oraz koszty księgowania przelewów zagranicznych potrącane przez dostawców nazw domen, realny kurs dolara przekroczył już 3,9 zł. W związku z ... Czytaj więcej »

Dec 30th Prace techniczne

W nocy z 2 na 3 stycznia 2015 r., w godzinach 23.00 – 02.00 odbędą się planowe prace techniczne w systemie rejestracji domen. W podanym wyżej czasie system rejestracji domen będzie całkowicie niedostępny. Przepraszamy za utrudnienia. 

 

Dec 28th Tanie serwery OpenVZ!

Od dziś mogą Państwo zamawiać super tanie serwery VPS oparte o wirtualizację OpenVZ. Link do oferty: http://www.boost.pl/panel/cart.php?gid=26
Już niedługo tanie serwery VPS z licencjami Windows. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu.

Oct 17th Oferta Hosting 2015

Pragniemy poinformować o naszej nowej ofercie na rok 2015! Nowe plany hostingowe, które spełnią wymagania wszystkich klientów. 
www.boost.pl/oferta_2015

Sep 29th RapidSSL za 39 zł na rok!

Zapraszamy Państwa do skorzystania z wyjątkowej promocji na certyfikaty SSL. RapidSSL już za 39 zł netto za rok!
Aby skorzytsać z promocji, proszę o kontakt z naszą pomoca techniczną. 

Aug 27th WAŻNA INFORMACJA DLA DOMEN .EU

Dnia 15.09.2014 roku o godzinie 9.00 rejestr domen europejskich EURid wprowadza nową platformę do rejestracji i zarządzania domenami .eu. Dwa dni przed wprowadzeniem zmian, tj. od godziny 00:00 dnia 13.09.2014 r. do godziny 10.00 dnia 15.09.2014 roku system EURid będzie całkowicie niedostępny. W podanym wyżej czasie nie będzie możliwe ... Czytaj więcej »